pb.pl

Partner strategiczny

Grupa Kapitałowa Work Service jest największą firmą usługową na polskim rynku usług personalnych. Prowadzi działalność na terenie całej Polski oraz w 6 krajach Europy. Jako strategiczny doradca w obszarze HR, specjalizuje się w optymalizacji modeli oraz kosztów zatrudnienia. Oferuje rozwiązania eksperckie w procesach restrukturyzacji, doborze i doradztwie personalnym oraz outsourcingu i pracy tymczasowej. Ponad 2000 firm korzysta z ekspertyzy Work Service jako strategicznego partnera w biznesie, a blisko 250 tys. osób rocznie za jego pośrednictwem znajduje zatrudnienie. Work Service jest pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na GPW w Warszawie.

Partnerzy

Raiffeisen Bank Polska, utworzony w 1991 r., a obecnie działający pod marką Raiffeisen Polbank, jest jednym z największych banków w Polsce – w sieci 350 placówek obsługuje około 800 tys. klientów. Oferuje pełen zakres usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – od firm mikro do największych korporacji. Należy do austriackiej Grupy Raiffeisen Bank International, czołowej instytucji finansowej w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

DGA to grupa doradczo-inwestycyjna o polskim rodowodzie, wspierająca polskich przedsiębiorców od 23 lat. W tym czasie z firmy zatrudniającej kilka osób rozrosła się do kilkusetosobowego holdingu. Spółki z Grupy DGA oferują doradztwo w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw, kompleksowe doradztwo finansowe obejmujące usługi audytorskie, księgowe i kadrowe oraz doradztwo zarządcze, m.in. w zakresie zarządzania ciągłością działania, bezpieczeństwa informacji oraz optymalizacji procesów biznesowych. DGA specjalizuje się również w zdobywaniu funduszy z UE oraz zarządzaniu projektami doradczo-szkoleniowymi.

Drzewiecki, Tomaszek & Wspólnicy to kancelaria obecna na rynku usług prawniczych od ponad 20 lat. Posiada biura w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu oraz stałych współpracowników m.in. w Krakowie, Gdańsku, Kielcach, Bydgoszczy i Lublinie. Zespół kancelarii ma ponad 70 prawników. Jako członek TerraLex, IBA, INTA oraz Cross Border Business Lawyers kancelaria gwarantuje swoim klientom obsługę prawną o zasięgu międzynarodowym. Corocznie zajmuje wysokie miejsca w krajowych i międzynarodowych rankingach kancelarii.

Penta Investments jest środkowoeuropejską grupą inwestycyjną założoną w 1994 r., działającą w sektorach private equity i real estate. W obszarze private equity Penta zarządza funduszem typu evergreen - należącym do partnerów, jedynych udziałowców firmy. Całkowita wartość aktywów Penta wyniosła w 2012 r. 5,9 mld euro. Spółki portfelowe Penta zapewniają ponad 33 000 miejsc pracy, a ich łączne przychody w 2012 r. wyniosły 4,4 mld euro. Penta inwestuje w sektorach: detalicznym, ochrony zdrowia, lotniczym, budowy maszyn i narzędzi, rozrywkowym oraz bankowym.

Partner strategiczny

Work Service

Partnerzy

Raiffeisen
DGA
Drzewiecki
Penta

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu